پزشکیان در تبریز حرف دل مردم را زد
دکتر پزشکیان با بیان اینکه با کمک مردم ایران، دریاچه ارومیه را نجات خواهیم داد، گفت: ما ورزش آذربایجان و دغدغهٔ هواداران تراکتور را نجات خواهیم داد.
۰۷ تیر ۱۴۰۳ توسط
دفتر ارتباطات مردمی دکتر پزشکیان

 
مسعود پزشکیان عصر امروز در جمع مردم تبریز خطاب به مردم تبریز اظهار داشت: استقبالی که از من کردید مرا شرمنده کردید؛ به شور و شوق شما مانده‌ام چه بگویم؛ ‌از دیار ستارخان در آذربایجان‌شرقی سخن خود را به چهار نفری که مقابل ما بودند می‌رسانیم؛ مقابلشان در آذربایجان ایستاده‌ایم؛ یکی‌شان گفت نمی‌گذارم رئیس جمهور بشوی و گفتم ملت تصمیم می‌گیرند.

‌وی با بیان اینکه باید از ملت ایران درس بگیرید که بدانید ما ایران هستیم ترک و کرد و بلوچ و ‌با پشتوانه شما مردم، دشمنان را شکست می‌دهیم، افزود: آذربایجان چه غربی و چه شرقی و چه زنجان و همدان و اردبیل فرزندان خود را رها نمی‌کند.

پزشکیان با بیان اینکه با کمک مردم ایران، دریاچه ارومیه را نجات خواهیم داد، ادامه داد:  ما ورزش آذربایجان و دغدغهٔ هواداران تراکتور را نجات خواهیم داد؛

مس سونگون را که سال‌هاست چپاول می‌کنند نخواهیم گذاشت چنین کنند؛ ‌ من انسانی مانند شما هستم و حرف شما را به حاکمیت منتقل می‌کنم که فرزند این خاک هستم؛ از حقوق دختران و زنان در خیابان و اداره‌ها و دانشگاه‌ها حمایت می‌کنم و ‌اجازه نمی‌دهم به خاطر تفاوت فکری دانشجو و استاد اخراج شود.

وی با بیان اینکه دست به دست خواهیم داد تا هر انسان ستاد باشد، گفت: آذربایجان پای صندوق بیاید تا با قدرت حرف خود را بزنیم و از حقوق مردم دفاع کنیم؛ امروز قرار بود در تهران تجمع شود اما ورزشگاه را ندادند؛ ما باید صندوق رأی بیاییم تا بگوییم با مردم هستیم؛ ‌‌ قول می‌دهم هیچ‌گاه دروغ نگویم و صداقت خود را حفظ کنم.
به اشتراک گذاری این پست
بایگانی