پیام مهم سیدمحمد خاتمی در حمایت از پزشکیان (فیلم)
در پیام ویدئویی سیدمحمد خاتمی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمده است: من در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریتی که احساس می کند گوشی برای شنیدن صدای او و دست توانایی برای رفع مشکلات او وجود ندارد همصدا شدم.
۰۵ تیر ۱۴۰۳ توسط
دفتر ارتباطات مردمی دکتر پزشکیان
 
 

  
امیدوارم جامعه آزرده خاطر و ناراضی از اوضاع و احوال تصمیمی بگیرد که خیر جامعه و کشور را داشته باشد و امید به آینده بهتر را افزایش دهد.

سیدمحمدخاتمی در پیامی درباره انتخابات ریاست جمهوری 1403 از مسعود پزشکیان حمایت کرد و با اشاره به فسادستیزی و شایسته‌سالاری دکتر پزشکیان در کنار ویژگی‌های برجسته راستگویی، پاکدستی، پاکدامنی، مردمداری و عدالتخواهی خاطرنشان کرد: آمدن و آوردن رویکردی به صحنه که درد مردم را دارد و عزم آن را دارد که با کمک خود مردم و فرزندان شایسته مردم به درمان بپردازد و ان‌شاءالله شجاعت اقدام را دارد، امیدبخش و نویددهنده به آینده‌ای بهتر است.
او گفت: در انتخابات گذشته رأی ندادم و با اکثریتی که احساس می کند گوشی برای شنیدن صدای او و دست توانایی برای رفع مشکلات او وجود ندارد همصدا شدم
اینک فرصتی پیش آمده که امیدوارم روزنه ای باشد به فضایی که در آن صدای اکثریت شنیده شود و تفاوتی هرچند اندک در فضای کنونی پدید آید.
خاتمی در پایان گفت: این بنده کوچک خداوند که خیر و پیشرفت کشور و سربلندی ملت و والایی و توانمندی جامعه را می‌خواهد به جناب دکتر پزشکیان رأی خواهد داد و باقی کار را را به وجدان بیدار مردم واگذار می‌کنم و امیدوارم جامعه آزرده خاطر و ناراضی از اوضاع و احوال تصمیمی بگیرد که خیر جامعه و کشور را داشته باشد و امید به آینده بهتر را افزایش دهد.

به اشتراک گذاری این پست
بایگانی