پزشکیان صدای منتقدان را شنید
حضور مسعود پزشکیان در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری، با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی روبه‌رو شد. این نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز گذشته با انتشار پستی در شبکه ایکس، از نظرات مختلف درباره مسائل مطرح‌شده در این برنامه تلویزیونی استقبال و درخواست کرد که مخاطبان نظرات خود را با هشتگ برای ایران با او در میان بگذارند.
۲۳ خرداد ۱۴۰۳ توسط
دفتر ارتباطات مردمی دکتر پزشکیان

پزشکیان نوشت: «دیدگاه‌های شما درباره اولین برنامه تلویزیونی را شنیدم. نگرانی، همدلی و همراهی شما را ارج می‌نهم. ما برای اداره کشور نیاز داریم صدای مردم را بشنویم، ایرادات را بپذیریم و اصلاح کنیم. با هشتگ «برای ایران» گوش شنوای شما در فضای مجازی هستم و خود را پاسخگو می‌دانم. با من حرف بزنید.»

یکی از کاربران توئیتر این درخواست را مطرح کرد: «ریاست‌جمهوری یک فرد نیست، یک تفکر ‌و یک جریان است. ‌برای انتخاب باید تیم همراه رئیس‌جمهور را شناخت. ‌تیم و وزرای اقتصادی، ‌تیم و وزرای سیاسی، ‌تیم و وزرای اجتماعی و وزیرITC (ارتباطات و فناوری اطلاعات). ‌لطفاً این افراد را معرفی کنید. ‌در صورت انتخاب چه کسانی بر مسند وزارت و ریاست خواهند نشست.»

یک کاربر نوشت: «درباره مناقشات اخیر وزارت ارشاد و صداوسیما در خصوص قوانین صوت و تصویر فراگیر (نمایش خانگی) و نارضایتی مردم در این خصوص (ساترا) چه تدبیری اتخاذ می‌کنید؟! ‌ادامه واگذاری اختیارات به صداوسیما و یا احیای اختیارات وزارت ارشاد در حوزه صوت و تصویر فراگیر؟!»

یکی دیگر از کاربران، اظهار داشت: «خیلی هم عالی، برخلاف برخی اطرافیان و هواداران متعصب، انتقادات رو شنید و اشکال رو پذیرفت.»

یک کاربر ناشناس، این مسئله را مطرح کرد: «بیماری حاد حال حاضر ایران عزیز، در حوزه مسائل مربوط به اقتصاد است. دکتر پزشکیان اگر تحصیلات عالی اقتصادی ندارید، وزیر اقتصاد شما چه کسی خواهد بود؟»


به اشتراک گذاری این پست
بایگانی