پایان داعش دستاورد بزرگی در مقابل توطئه‌های آمریکاست
نایب رئیس اول مجلس گفت: پیروزی اسلام بر داعش دستاورد بزرگی در مقابل توطئه‌های آمریکا و قدرت‌های سلطه طلب در منطقه است.
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ توسط
دفتر ارتباطات مردمی دکتر پزشکیان

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس که در غیاب لاریجانی اداره جلسه را در صحن علنی امروز (چهارشنبه، 1 آذرماه) برعهده دارد، در پاسخ به تذکر قاضی‌پور نسبت به عدم تبریک وی برای پیروزی اسلام بر داعش گفت: قرار است نمایندگان مجلس بیانیه را در این مورد آماده و قرائت کنند.

وی افزود: پایان داعش دستاورد بزرگی در برابر توطئه‌های آمریکا و سلطه‌طلبان است، آنها امیدوار بودند که با اقدامات خود کشورهای اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران را وادار به تسلیم و کوتاه آمدن کنند.

نایب رئیس اول مجلس تأکید کرد: کار نیروهای قدس، عراق و سوریه برای دفاع از سرزمین‌شان بسیار بزرگ بود، البته سیاست‌های مقام معظم رهبری هم در این میان بسیار تأثیرگذار بود.

پزشکیان اظهار کرد: مقام معظم رهبری از ابتدا در برابر این توطئه‌ها قاطعانه ایستادند که این موضوع بسیار قابل تقدیر است.

وی بیان داشت: اقدامات سردار سلیمانی و مجموعه سپاه و بسیج در کمک به این پیروزی قابل تقدیر بود و آن را گرامی می‌داریم ، این یک اتفاق و مبارزه علیه تروریسم بود که ایران در صف اول قرار داشت.

نماینده مردم تبریز تصریح کرد:  ما مدیون شهدای حرم و کسانی هستیم که در مقابل شیطنت‌های آنها ایستادند، آنها دم از دموکراسی و آزادی و مبارزه با تروریسم می زدند در حالی که ما قربانیان تروریسم بودیم.

نایب رئیس اول مجلس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به عنوان قربانی تروریسم در مقابل آن ایستاد، گفت: جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیب دیده از تروریسم کمک کرد تا پیروز شوند که این قابل قدردانی است.

پزشکیان خاطرنشان کرد: این پیروزی را به مقام معظم رهبری، سردار اسلام، عراق، سوریه و رزمندگانی که در این میان تلاش کردند و در این راه جانباز، زخمی یا شهید شده‌اند، تبریک می‌گوییم.


به اشتراک گذاری این پست
برچسب ها
بایگانی