چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:58

سال آینده، سال بهداشت و درمان شهرهای کوچک است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، سال آینده را سال خوبی برای بهداشت و درمان کشور دانست و گفت: وضعیت بهداشت و درمان شهرهای کوچک و روستاها، سال آینده متحول می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، وی در جمع دهیاران، اعضا شورا و مردم منطقه باسمنج و روستاهای همجوار این منطقه اظهارداشت: 30 هزار میلیارد ریال در بودجه سال آینده برای فصل بهداشت و درمان شهرهای زیر 20 هزار خانوار پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: این اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده تامین می‌شود و سهم استان آذربایجان شرقی با توجه به سرانه جمعیتی رقم قابل توجهی خواهد بود.
پزشکیان گفت: با وجود تروم موجود سال آینده برای حوزه بهداشت سال خوبی است و در صورت تحقق حقوق 7 الی 10 میلیون تومانی برای پزشکان خانواده این حوزه با جهش خوبی روبرو خواهد شد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بررسی مشکلات منطقه باسمنج موضوع اختلاف شهروندان این منطقه و راه و شهرسازی را بررسی و خواستار تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی قانونی این مشکلات شد.
وی افزود: قانون غلط بهتر از بی قانونی است و باید همه خود را مقید به قانون بدانند.
وی در ادامه در بازدید از بیمارستان باسمنج خواستار متمرکز سازی فعالیت‌های بهداشتی در این حوزه شد و گفت: با توجه به جذب بودجه سه میلیارد ریالی برای ساخت کلنیک پزشکی بهتر است این فعالیت در بیمارستان باسمنج تجمیع شده و این بیمارستان تجهیز شود.
در طی این بازدید شهروندان منطقه باسمنج به بیان مشکلات خود پرداختند و با دکتر پزشکیان دیدار چهره به چهره داشتند.

خواندن 1400 دفعه